Krbová kamna ADURO

krbová kamna AduroDánská konvekční kamna Aduro v sobě snoubí moderní design, uživatelskou přívětivost, kvalitu a uživatelské funkce v jeden komplexní celek. Kamna byla navržena proslulými dánskými architekty Torbenem Madsenem a Casperem Stormem, jejichž prvořadým úkolem bylo vytvořit moderní a ekologicky šetrná kamna za atraktivní cenu. Ovládání je diskrétně skryto tak, aby nebyl narušen zážitek z živého ohně. Všechna kamna jsou konstruována s vysoce účinným systémem oplachu skla, který zabraňuje sazím usazovat se na skle dvířek. Kamna jsou konvekční, tzn. teplo je distribuováno po místnosti prostřednictvím přirozené cirkulace vzduchu. To vytváří jednotnou teplotu v místnosti a zároveň zajišťuje, že je možné umístit kamna blíže hořlavým materiálům než kamna nekonvekční.

Aduro a životní prostředí

Výrobky Aduro jsou specifické nejmodernější a nejpokročilejší konstrukcí pro nejúčinnější Krbová kamna aduroa nejúspornější spalovaní. Abychom zdůraznili náš příspěvek k životnímu prostředí, který je založen na správném spalování paliva a šetrnou produkci výrobků, všechna kamna Aduro nesou skandinávskou certifikaci NORDIC SWAN ECO-LABEL (jedna z nepřísnějších norem). To je zárukou, že naše výrobky jsou jedny z nejlepších na trhu. Emise škodlivých částic jsou pod úrovní stanovenou normou NORDIC SWAN ECO-LABEL, kdy kamna vypouští méně než polovinu z celkového množství částic podle této velice přísné skandinávské normy. Současně společnost Aduro vyvinula jedinečný regulátor přisávání primárního vzduchu "Aduro-tronic", který umožňuje dosáhnout optimálního a pomalého spalování vždy bez sebemenších potíží při minimální spotřebě paliva.

Aduro a bezpečnost

Kamna a vložky Aduro jsou solidně a bezpečně zkonstruovány, pravidelně podstupují nestrannou, externí kontrolu kvality z dánského institutu ECOLABELLING a norské kontrolní společnosti SINTEF. Kromě těchto kontrol byla do výroby zavedena dodatečná kontrola kvality. To zajišťuje Vaši bezpečnost a zaručuje kvalitu výrobků, proto na kamna Aduro poskytujeme prodlouženou záruku až 5 let.

Kde koupit krbová kamna ADURO

Pokud hledáte místo, kde lze zakoupit krbová kamna, už nemusíte. Kominictví Radotín nabízí svým zákazníkům výhodný nákup krbových kamen a dalšího příslušenství přes náš internetový katalog. Díky našim zkušenostem nabízíme nejen dodávku krbových kamen, ale i jejich instalaci a připojení ke spalinové cestě, včetně potřebné revize komínu. Další velkou výhodou nákupu v našem e-shopu je doprava zcela zdarma při nákupu krbových kamen.

Pokud chcete kamna, kupte je od kominíků, kteří se Vám o ně postarají!

Napište nám!

Pokud máte dotaz nebo jste nenašli, co jste hledali, neváhejte a kontaktujte nás buď na čísle +420 721 345 346 nebo pomocí tohoto formuláře:

Kontaktní formulář
 1. Vaše jméno*
  Prosím zadejte Vaše jméno
 2. Váš e-mail*
  Zadejte Vaší platnou e-mailovou adresu
 3. Text Vašeho dotazu*
  Zadejte Váš dotaz
 4. Ověření*
  Neplatný vstup

* povinné položky

Jste zde: Úvod :: Krbová kamna :: Krbová kamna ADURO

Kominictví Radotín

Našim zákazníkům nabízíme kompletní kominické služby. Od stavby nových komínů, přes jejich opravy až po klasické kominické práce jako jsou čištění, kontroly a revize komínů.
Neváhejte a objednejte kominíka z našeho kominictví Radotín

Navštivte náš e-katalog

 

reklama na eshop

 

Rychlý kontakt

Ing. Zdeněk Hradecký

mobil: +420 723 388 372
e-mail: info@kominictvi-radotin.cz
web: www.kominicti-radotin.cz

 

logo-facebook-rgb