Komíny Scancore

Dánská společnost Scancore Skorstenssystemer ApS, která působí na trhu přes 50 let, vstoupila koncem roku 2010 i na Český trh prostřednictvím své dceřiné společnosti Scancore s.r.o. Kominictví Radotín je hrdým partnerem této dceřiné společnosti Scancore.

V Praze kde se nachází sídlo společnosti je kromě kanceláří také centrální sklad pro celou ČR a Slovensko. Díky tomuto zázemí se můžeme pochlubit nevídanou pružností dodávek. Celých 95% sortimentu je neustále skladem a proto dodáváme komíny a příslušenství do 24 hodin od objednávky po celé České republice.

Proč zrovna komínové systémy Scancore?

Komínové systémy Scancore jsou průlomovým řešením komínu ve vašem domě, které nabízí jednoduché, rychlé a zároveň levné komíny bez zbytečných kompromisů, jelikož každý komín Scancore je připravován individuálně pro každou stavbu.

Kvalitní a bez problémů fungující komín je základním předpokladem nejen pro vytápění, ale hlavně pro bezpečný odvod spalin ze spotřebičů. Komínové systémy Scancore vám poskytují záruku dokonalého technického řešení, které úspěšně fungují již více než 50 let. Jako podporu svého tvrzení poskytuje společnost Scancore záruku na komínové systémy 30 let.

Výhody komínů Scancore

Komíny a komínové systémy Scancore nabízí hned několik výhod. Komíny Scancore jsou určeny pro mnohá paliva, mezi které se řadí dřevo, peletky, uhlí, dřevní štěpka nebo topné oleje. Mezi významné výhody komínů Scancore můžeme řadit jeho vysokou tepelnou izolaci, snadnou, jednoduchou a rychlou montáž, velmi příznivou cenu, dlouhou životnost a záruku bezpečnosti.

Komínové systémy Scancore

V současné době společnost Scancore na českém trhu nabízí čtyři komínové systémy:

Více informací o komínových systémech a komínech Scancore najdete na našem specializovaném webu www.kominy-scancore.cz.

O nás

 
Našim zákazníkům nabízíme kompletní kominické služby.Od stavby nových komínů, přes jejich opravy až po klasické kominické práce jako jsou čištění, kontroly a revize komínů.

Vyzkoušejte nás !

 
 • Dlouholeté zkušenosti
 • Profesionalita
 • Odborně školení kominíci
 • Spolehlivost, kvalita
 • Rychlost, cena
 • Termíny dle dohody

  Jsme i na facebooku !

   

  Kontakt

   

  Ing. Zdeněk Hradecký

  mobil: +420 723 388 372

  e-mail: info@kominictvi-radotin.cz

  Watch Dragon ball super